Álláslehetőség Zsobokon

A zsoboki Bethesda Gyermekotthon állást hirdet

  • nevelő
  • kertész

munkakörökben.

Nevelő

Munkáltató: Zsoboki Református Egyház
Munkakör: gyermekek nevelése óvodások és 1-8 osztályosok (teljes munkaidő 8 óra / nap)
Végzettség: előnyt jelent a szakirányú végzettség
Munkaviszony típusa: határozatlan idejű
Munkavégzés helye: Bethesda Gyermekotthon

Az új munkatárs feladatai az 1-8 osztályos gyermekek felügyelete.

Legfontosabb elvárások:

  • számítástechnikai ismeretek
  • gyermekekkel kapcsolatos adminisztráció vezetése
  • készség csapatmunkában történő részvételre
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • terhelhetőség, rugalmasság

Előny:

  • szociális területen szerzett tapasztalat
  • szociális/humán területen szerzett végzettség
  • román nyelv tudása
  • jogosítvány

Jelentkezés módja: munkakör megjelölésével részletes önéletrajz, valamint motivációs levél. Valamint esetleges végzettséget igazoló dokumentum másolata.

Jelentkezni lehet: Ruzsa Erzsébet, bethesdaotthon@gmail.com, +40727750578 mobil, +40260626102 vezetékes

Jelentkezni lehet: április 15-ig

Kertész

Munkakör: 2 fóliaház gondozása
(teljes munkaidő 8 óra / nap)

Jelentkezés módja: munkakör megjelölésével részletes önéletrajz, valamint motivációs levél.